KONST / Litografier / Färglitografi 13824322
nr 1382 4322
Mona Huss Walin
(f. 1944), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 73/460,1980. Bladets mått: 75x53cm, oramat löst blad
Mona Huss Walin, född i Stockholm 1944, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 1 mars 2021
kl 20:42:15
150 kr
200 kr
250 kr
400 kr